Kedykoľvek nás kontaktujte ( e-mail, telefón, SMS, WhatsApp, Messenger )  

ZAREAGUJEME na Váš dopyt do 24 hodín

462 inštalácií
realizovaných spoločnosťou D-Set
61200 metrov
inštalovaných káblov
1598 zariadení
v elektrických systémoch
14 rokov
na trhu

Váš partner vo svete elektro-technológií

Vy potrebujete a my sme tu pre Vás

Dodáme a zrealizujeme pre Vás slaboprúdové a silnoprúdové riešenia presne podľa Vašich požiadaviek a možností. Vypracovanie cenovej ponuky zdarma a v rámci možností do 24 hodín.

Vybraný klienti z našich realizácií:

spp  mc_petrzalka  karlovaves  1day  coop_jednota  zs_creativ TheGrandViglas  svet_zdravia  dtv  rimavskabana  regotrans  vvb     ...ďalšie referencie TU

KAMEROVÉ SYSTÉMY

• drôtové/bezdrôtové kamerové a monitorovacie systémy pre obce, mestá, firmy, domy, chaty a iné komerčné a nekomerčné objekty

 

ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY - ALARMY

• elektronické zabezpečenie obytných alebo obchodných priestorov, budov a areálov aj s možnosťou ovládania a oznamovania cez mobilnú aplikáciu

 

VSTUPNÉ SYSTÉMY

• prístupové systémy (čipové, kódové, biometrické), audio-vrátniky, video-vrátniky, bránové systémy (posuvné, krídlové) a závorové systémy. 

 

OZVUČENIE

• rozhlasy v obciach a budovách (drôtové, bezdrôtové), hlasová signalizáciu požiaru, ozvučenie: domov, bytov, budov, konferencií, exteriérov, komerčných a nekomerčných priestorov

 

SLABOPRÚDOVÉ ELEKTROINŠTALÁCIE

• komunikačná infraštruktúra, požiarno-technické zabezpečenie (EPS), inteligentné inštalácie budov, perimetrická ochrana objektov. 

SILNOPRÚDOVÉ ELEKTROINŠTALÁCIE

• realizácia prípojky NN, elektroinštalácie v domoch, bytoch a objektoch komerčného a nekomerčného typu, výroba rozvádzačov

SERVIS

• pravidelná údržba, servisné programy a záručný/pozáručný servis slaboprúdových a silnoprúdových elektroinštalácií

 

PROJEKTY A REVÍZIE

• dodanie projektov a vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok na elektroinštalácie

O SPOLOČNOSTI

História spoločnosti a jej činností siaha až do roku 2008, kedy zakladatelia spoločne pracovali na svojich prvých projektoch z oblasti „ELEKTRO“. V dôsledku rozšírenia portfólia služieb a expanzie sa v roku 2012 transformoval podnikateľský subjekt na globálnu značku D-SET, kde písmená S:E:T vystihujú oblasti našej pôsobnosti, a to Systémy, Elektrika a Technológie.

Ročne pracujeme pre našich klientov na množstve projektoch s ohľadom na spokojnosť zákazníkov a kvalitu služieb. Svoje miesto, vo svete elektronických systémov a inštalácii, sme zaujali vďaka maximálnej orientácii na zákazníka, prínosom dobrých služieb a takisto cenovou politikou. Spoločnosť si je vedomá toho, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti klientov. Zamestnanci sa riadia etickým kódexom, ktorý kladie dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi. Našim cieľom je dlhodobá spokojnosť klientov, nie okamžitý zisk.

Poskytovanie poradenstva v svete systémov nespadá len pre firmy, či podnikateľov, ale aj pre individuálne osoby a domácnosti, ktoré sa chcú poradiť ohľadne všetkého, čo sa týka elektroinštalácií a elektronických systémov. Náš personál je Vám pripravený poradiť ako plánovať inštalácie, ako realizovať a ako spravovať Vaše projekty. Vy potrebujete a my sme tu pre Vás, a preto sme Vašim partnerom vo svete elektro-technológií.

 

 REFRENCIE

 O kvalite našich realizácií a profesionálnom prístupe vypovedajú už 100ky našich spokojných zákazníkov, a niektorý sa nás opätovne obracajú so zadaním nových projektov alebo našu spoločnosť odporúčajú svojim známym. Okrem iného je pre nás veľkým potešením každý zákazník, ktorý neľutuje voľbu a dôveru v našu spoločnosť.

Našimi klientmi a v niektorých prípadoch dlhoročnými obchodnými partnermi sú samosprávne celky, spoločnosti, obchodné subjekty, ale aj organizácie, domácnosti, fyzické osoby a jednotlivci.

Z dôvodu, že naše inštalácie do veľkej miery zabezpečujú ochranu majetku a osôb, nie je v našom záujme uvádzať pomenovania konkrétnych projektov, klientov a ich inštalácií. Ale nepochybne tvoria tieto projekty veľkú časť našich prác. V prípade záujmu Vám v neskoršej konzultácii môžeme uviesť aj vzorku projektov s kontaktmi, kde si môžete našu prácu overiť.

Ako referencie uvádzame projekty a fotografie z našich realizácií, ktoré pravidelne pridávame na sociálne siete, kde môžete sledovať našu prácu a jej prevedenie.

KONTAKTY

Office

 

D-Set, s.r.o.

 

Vyšehradská 3303/1

 

Bratislava, 851 06

 

IČO: 46706771

 

+421 2 39 774 575

 

office@d-set.sk

Obchod a Projektový manažment (CEO)

 

Štefan Deák (konateľ)

 

+421 918 021 823

 

deak@d-set.sk

Technický inžinier (COO)

 

František Reisinger (konateľ)

 

+421 907 349 688

 

reisinger@d-set.sk

SERVIS: evidencia a riešenie servisných požiadaviek

 

Samuel Drličiak

 

+421 903 054 481

 

servis@d-set.sk

Účtovníctvo a personalistika

 

Jarmila Kubišová

 

+421 905 204 814

 

ekonom@d-set.sk